Er is veel te doen om Google Adwords. De mogelijkheden lijken voor ondernemers onbeperkt, maar de eerste rechtszaken zijn al over dit onderwerp gevoerd. Daaruit blijkt dat er een dunne scheidslijn bestaat tussen wat wel en wat niet is toegestaan.
Daarom organiseert Dijkstra Voermans op 6 en 7 april 2011 om 12.30 uur op hun kantoor in Utrecht een lunchbijeenkomst. U wordt dan in een uur tijd bijgepraat over wat Google Adwords precies is, wat het kan doen voor uw bedrijf en vooral hoe u dit fenomeen moet gebruiken om binnen de juridische grenzen te blijven, respectievelijk hoe u derde partijen kunt aanspreken. Aan de orde komen zaken als:
Leden van CLC-VECTA zijn van harte welkom bij deze kosteloze bijeenkomst. Voor een lunch wordt vanzelfsprekend gezorgd.
Indien u hierbij aanwezig wilt zijn kunt u zich tot 31 maart aanmelden via deze link. Inschrijven gaat op volgorde van binnenkomst.
Meer informatie
Dijkstra Voermans
Carolien Vosmeer
T: +31 (30) 285 03 26