Net als voorgaande jaren kunnen medewerkers van leden van CLC-VECTA ook in 2014 via de vereniging en preferred supplier Meeùs Media een zeer gunstige collectieve zorgverzekering afsluiten.
Deze zorgverzekering is ondergebracht bij CZ en biedt een ruime regeling van 8% korting op de basis- en 15% korting op de aanvullende verzekeringen.De voordelen voor werkgevers en werknemers
Rechts vind je alle informatie over dekkingsmogelijkheden en bijbehorende premies voor 2014.
Om medewerkers de mogelijkheid te bieden, gebruik te maken van deze regeling, dien je enkel jouw organisatie (als werkgever zijnde) per e-mail aan te melden bij Jos Walraven, onze contactpersoon hiervoor bij Meeùs. Zorg dat je bij aanmelding onderstaande gegevens meestuurt:
Bedrijfsnaam
KvK-nummer
Aantal werknemers
Contactpersoon
Jos zorgt er dan voor dat collega's zichzelf kunnen aanmelden via www.cz.nl/clcvecta. De verdere afhandeling zoals polissen, premie-incasso, declaraties, etc. zullen rechtstreeks door CZ met de verzekerden worden afgehandeld. Daar heb je dus als werkgever geen omkijken naar.
Als je nu al een collectieve regeling hebt bij CZ en je wilt die tegen de condities van CLC-VECTA voortzetten, kun je ook contact opnemen met Jos Walraven (per mail of via +31 (0)35 - 539 92 33). Hij stuurt je dan een formulier toe om de omzetting in gang te zetten. Het verzoek moet wel (ruim) vóór 1 januari 2014 bij CZ binnen zijn!